Ukradli Audi A6 i rozłożyli je na części.

Mławscy policjanci we współpracy z prokuraturą rejonową oraz kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu i Ciechanowa zatrzymali trzech sprawców kradzieży audi A6, do której doszło w połowie listopada na terenie Mławy. Podejrzani, to mieszkańcy powiatu ciechanowskiego. Na wniosek prokuratora decyzją sądu zostali aresztowani na 2 miesiące.

 

Do zdarzenia doszło nocą, na jednym z niestrzeżonych parkingów w Mławie. Sprawcy  włamali się do audi A6, a następnie ukradli je, holując pojazd. W wyniku prowadzonych przez Policję i prokuraturę działań, cała trójka biorąca udział w kradzieży samochodu została zatrzymana w piątek rano. Natomiast w sobotę decyzją Sądu Rejonowego w Mławie zostali osadzeni w areszcie, w którym spędza 2 miesiące.

Zatrzymani to mieszkańcy pow. ciechanowskiego w wieku 31, 36 i 41 lat, którzy wcześniej mieli już konflikt z prawem. Ponadto, podczas zatrzymania, podejrzany 41-latek posiadał przy sobie środki odurzające. Za przestępstwo to grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci odnaleźli także skradzione audi A6. Sprawcy rozmontowali samochód na części, które ukryli w trzech miejscach na terenie powiatów mławskiego i ciechanowskiego.

Trwają dalsze czynności Policji i prokuratury. Trzem podejrzanym mężczyznom, którzy w sobotę zostali aresztowani grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 

Źródło KPP Mława
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
1 miesiąc temu

Ukradli samochód i poszli siedzieć. Zabił skur.ysyn człowieka samochodem i chodzi po ulicy. Witamy w polsce

mixer
mixer
1 miesiąc temu
odpowiada  Czytelnik

W pierwszym przypadku celowe działanie. Możliwość mataczenia i utrudnianie śledztwa… kolejna sytuacja to wypadek.

Artur
Artur
1 miesiąc temu
odpowiada  Czytelnik

Czyżbyś miał na myśli najszybsze taxi w mieście?