UFO pod Przasnyszem? Mamy nagranie!

Do naszej redakcji trafiło nagranie wideo z Chojnowa, na którym widać nietypowe święcące obiekty. Według tropicieli UFO mamy do czynienia z najliczniejszymi od 20 lat manifestacjami niezidentyfikowanych obiektów latających. Nietypowe światła widywane są przez mieszkańców całego północnego Mazowsza. 

19 marca o godzinie 21.00 w okolicy Chojnowa w powiecie przasnyskim nasz Czytelnik zaobserwował niewyjaśnione zjawisko, które udało się uchwycić na nagraniu telefonem komórkowym. – We wtorek wieczorem wracałem do Przasnysza. Za kierownicą siedziała moja dziewczyna. Na niebie od strony wschodu zaobserwowaliśmy 4 zgrupowania świateł. Udało mi się nagrać tylko ostatnie pojawienie się błysków – mówi mężczyzna. Jak zapewnia, wokół panowała kompletna cisza, przekonał się o tym, prosząc dziewczynę o zatrzymanie samochodu.

Nasz Czytelnik spotkał się z czymś takim po raz pierwszy w życiu, dlatego rozpoczął poszukiwania wyjaśnienia dla nietypowego zjawiska w internecie. Okazuje się, że to już kolejny sygnał o pojawieniu się dziwnych świateł na północnym Mazowszu. Mieszkańcy naszego regionu od kilku tygodni obserwują na niebie świecące obiekty.

Dziwne światła udało się także uchwycić mieszkańcowi Myszyńca. Redakcji Tygodnika Ostrołęckiego wyjaśnił, że jego zdaniem na fotografii jego autorstwa, wykonanej w Myszyńcu udało się uchwycić flary wystrzelone z myśliwców podczas ćwiczeń.

Miłośnicy teorii spiskowych zauważają jednak, że obserwowanym na północnym Mazowszu rozbłyskom nie towarzyszy żaden dźwięk. Cisza może więc wskazywać, że widziane zjawisko nie mogło być dipolami odbijającymi (tak zwanymi flarami, pułapkami cieplnymi)wystrzeliwanymi przez myśliwce, w celu zmylenia pocisków i rakiet przeciwlotniczych wroga. Przelotu myśliwca nie sposób przecież nie usłyszeć.

Badacze UFO twierdzą, że od lutego mamy do czynienia z najliczniejszymi od 20 lat manifestacjami niezidentyfikowanych obiektów latających.

Widzieliście te dziwne zjawiska? Czy to rzeczywiście UFO? Oceńcie sami.

Takie zdjęcie pojawiło się na Spotted Płońsk 20 marca

M. Jabłońska

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek Różan
Jacek Różan
1 rok temu

Różan 24 maj godzina 23.23-23.24 zgrupowanie świateł przesuwających się z zachodu na wschód i za nimi 4-5 małych oddzielnych jak by starających dogonić cała resztę świateł.
Prędkość może trochę większa od samolotu.
Długość świateł tak jak by w rzędzie jeden za drugim ustawił 50 samolotów które widzimy np.na niebie nocą.

maciej
maciej
odpowiada  Jacek Różan
1 rok temu

Witam. Widziałem to zjawisko wraz z moimi znajomymi będąc na tarasie domu. Potwierdzam, 23.23. Nowe Skalmierzyce!