Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej nagrodzeni w konkursie organizowanym przez KRUS.

Tradycyjnie, jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małe wzięli udział w konkursie plastycznym na temat bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym organizowanym przez KRUS. Hasło tegorocznego konkursu brzmiało: ,,Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”.

Pod ocenę komisji poddanych zostało 125 prac, które wpłynęły z 16 szkół z terenu działania Placówki Terenowej KRUS w Przasnyszu. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się już w marcu, jednak ze względu na sytuację epidemiczną, dopiero teraz było możliwe wręczenie nagród laureatom.

Dlatego też 17 września szkołę odwiedzili: Kierownik PT KRUS Przasnysz Grzegorz Lewandowski i Starszy Specjalista ds. Prewencji Małgorzata Krawczyk. Przedstawiciele KRUS w obecności dyrekcji szkoły, wychowawców oraz klas, do których chodzą nagrodzeni uczniowie podziękowali za udział w konkursie i zachęcali dzieci do dalszej współpracy.
Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody multimedialne ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Cenne upominki trafiły do:

  • Adama Bobińskiego ucznia klasy III za zajęcie II miejsca (młodsza kategoria wiekowa)
  • Marty Miecznikowskiej uczennicy klasy VI za zajęcie II miejsca (starsza kategoria wiekowa).
  • Patrycji Olszewskiej uczennicy klasy IV – za wyróżnienie w młodszej kategorii wiekowej.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments