Uczniowie Szkoły Muzycznej W Przasnyszu dali piękny koncert w Domu Pomocy Społecznej

11-ego stycznia 2018 roku w Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Przasnyszu odbył się koncert organowo-chóralny. Zaprezentowało się pięcioro uczniów klasy organów, a także chór szkolny: zarówno klasa organów, jak i chór prowadzone przez są przez panią Kingę Zabłocką.

Wśród uczniów klasy organów zaprezentowali się: Karolina Walczak, Weronika Bobińska, Zuzanna Polcyn, Oliwia Jeznach oraz Maksymilian Makowski.
Cieszymy się tym bardziej, iż był to ich pierwszy występ jako organistów. Chór szkolny – mający już na swoim koncie występy na Koncercie Kolęd w siedzibie szkoły, a także na ostatniej w ubiegłym kalendarzowym roku Uroczystej Sesji Powiatu Przasnyskiego w Jednrożcu – wykonał kilka polskich kolęd a capella.


Na zakończenie uczniowie wraz z pensjonariuszami z towarzyszeniem organów zaśpiewali jedną z najbardziej znanych polskich kolęd „Bóg się rodzi”.  Koncert zorganizowała oraz poprowadziła pani Kinga Zabłocka. Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie Siostrze Dyrektor oraz mieszkańcom.

SM Przasnysz

Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...