Trwa modernizacja drogi Karwacz – Lipa.

Trwa modernizacja przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu i PZD dróg powiatowych na terenie wszystkich gmin Powiatu. W trakcie realizacji jest m.in. odcinek Karwacz – Lipa. Przeglądu inwestycji dokonał radny powiatowy z Gminy Przasnysz Piotr Sekuna, który wraz ze starostą i zarządem powiatu zabiegał o modernizację tego i innych odcinków. W przygotowaniu są kolejne.

Starostwo i PZD budują drogi

Inwestycje drogowe powiatu nabierają tempa. Starostwo i PZD przygotowują właśnie do przekazania wykonawcy następne drogi powiatowe, na które pozyskano pieniądze unijne.

Kolejne drogi w Gminie Przasnysz i pozostałych Gminach będą robione

W gminie Przasnysz w ramach obecnego przetargu starostwo i PZD zmodernizuje ponadto drogi: Mchowo – Kijewice – Obrąb, Przasnysz – Polny Młyn – Góry Karwackie, Szczuki – Płoniawy Bramura i Dobrzankowo – Fijałkowo – Wyrąb Karwacki.

Wielkie drogowe budowanie powiatu

Cała ofensywa drogowa powiatu obejmuje ponad 200 km dróg we wszystkich miastach i gminach. Powstają nowe mosty, a prawie 40 odcinków drogowych w ok. 80 miastach, miejscowościach i wsiach zyska nową nawierzchnię. Część z dróg zostanie przebudowana, niektóre przejdą kompleksowy remont, inne zaś zostaną wykonane od nowa. Starostwo i PZD pozyskało na inwestycje drogowe na ten rok ponad 50 mln zł.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments