TVN w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Przasnyszu – konkurs „Najpiękniejsze miejsce w Twojej okolicy” rozstrzygnięty!

Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Najpiękniejsze miejsce w Twojej okolicy” organizowany w ramach programu „Kubusiowi przyjaciele natury”.

Nasze przedszkole zajęło I miejsce w woj. mazowieckim. Z tej okazji gościliśmy w przedszkolu przedstawicieli firmy Tymbark i telewizję TVN. Dzieci opowiadały o zadaniach realizowanych w ramach programu, śpiewały piosenki o tematyce ekologicznej, bawiły się z Kubusiem. Następnie udaliśmy się do parku miejskiego, gdzie przedszkolaki pokazały wybrane przez nas miejsce zgłoszone do konkursu. Wyjaśniły, dlaczego właśnie ten zakątek naszego miasta wybrały. Kubuś odwiedził przedszkolaków w każdej sali. Wręczył też naszym wychowankom nagrody: aparat fotograficzny cyfrowy marki Nikon D5100 wraz z obiektywem 18-55 VR, filtrem UV, kartą SDHC 16GB oraz torbą na aparat, zestaw edukacyjny złożony z map ściennych i tablic edukacyjnych, upominek dla każdego dziecka w postaci fluorescencyjnej miarki wzrostu, zestaw produktów spożywczych marki Kubuś.
Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na nasze zdjęcie konkursowe!

Fragmenty nagrania z wizyty Kubusia, spaceru i zabaw w parku oraz wręczenia nagród można będzie obejrzeć w programie Dzień dobry TVN w środę, 19 czerwca.


 Joanna Węglicka


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments