Turniej siatkówki w Krzynowłodze Małej

Wzorem lat ubiegłych, dnia 18.03.2018 r. w Krzynowłodze Małej odbył się organizowany przez Gminny Klub Sportowy Krzyniak Ogólnodostępny Turniej Piłki Siatkowej. Na sali gimnastycznej „podstawówki” pojawiło się sześć siatkarskich drużyn, aby powalczyć o Puchar.

 

Impreza na stałe wpisała się w kalendarz imprez w Gminie Krzynowłoga Mała. Tradycyjnie już zagwarantowana była integracja środowisk, zdrowa konkurencja połączona z dobrą zabawą i…smaczny bigos.

1IMG_20180318_120526

Do turnieju zapisały się zespoły: Aby za siatkę, Boiskowi Szatani, Na lajcie, Koty Motzno, Ani Mru Mru i Bezradni, które zapewniły świetną atmosferę.  Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędzia Marcin Sokół oraz Agnieszka Urbańska.

Od godz. 9:00 zespoły podzielone na dwie grupy rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Przepustkę do fazy półfinałowej otrzymali tylko zwycięzcy grup eliminacyjnych:  Aby za siatkę, Boiskowi Szatani, Na lajcie i Koty Motzno. Natomiast pozostali rozegrali mecz o V miejsce. Dwie  najlepsze półfinałowe drużyny  zagrały o mistrzostwo, natomiast mecz o trzecie miejsce odbył się między drużynami z drugich miejsc.

IMG_20180318_163305_203

Po wyrównanych i bardzo emocjonujących pojedynkach w finale spotkały się zespoły: Aby za siatkę i Na lajcie. Drużyna Na lajcie wygrała finał  2:1. Mecz o trzecie miejsce, w którym spotkały się drużyny Koty Motzno i Boiskowi Szatani, był także na wysokim i wyrównanym poziomie. Tym razem „szatani” ograli „kotów” 2:1.

Najlepsze drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy p. Jerzego Humięckiego puchary. Pamiątkową statuetką wyróżniono najlepszą zawodniczkę turnieju, którą została Marta Grabowska  z drużyny Aby za siatkę. Natomiast najlepszym zawodnikiem został Piotr Grabowski z tej samej drużyny.

20180318_163311

Wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji turnieju składamy serdeczne podziękowania, w szczególności Starostwu Powiatowemu w Przasnyszu oraz Wójtowi Gminy Krzynowłoga Mała. Gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy za rok.


Źródło UG Krzynowłoga Mała
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments