Turniej siatkarski w nowej hali sportowej

W nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 już w sobotę 10 maja odbędzie się pierwszy turniej sportowy. Dyscyplina turnieju, siatkówka, została wybrana w głosowaniu internetowym. Organizatorzy – Młodzieżowa Rada Miasta Przasnysz – zapraszają do udziału młodzież w wieku 14 – 20 lat. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 5 maja poprzez formularz dostępny na stronie Młodzieżowej Rady Miasta na facebooku.

Drużyny nie muszą mieć doświadczenia, jedynym wymogiem jest mieszany skład. Zarówno udział jak i wstęp na zawody są bezpłatne. Dla zwycięzców zagwarantowane są nagrody. Młodzieżowi Radni zachęcają do kibicowania znajomych, przyjaciół i rodziny zawodników oraz wszystkich, którzy chcą obejrzeć nowy przasnyski obiekt sportowy.

Zbyt często słyszymy, że młodzież jest leniwa i nieaktywna, chcemy więc pokazać, że potrafimy zorganizować sobie czas i jednocześnie zrobić coś dla innych – mówi wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Magda Sokołowska. Poza tym, po sukcesie zorganizowanych przez nas dyskotek, poczuliśmy, że czas na coś większego. Postawiliśmy na sport – dodaje Przewodnicząca Paulina Tadrzak.

Młodzieżowa Rada Miasta to grupa czternastu uczniów z przasnyskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Działa już drugą kadencję. Radne i radni mają na swoim koncie organizację zbiórki charytatywnej, „Nocy w bibliotece” oraz dwóch dyskotek. Brali również udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji udziela:

PaulinaTadrzak
Przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta

Tel.: 538 411 177

e-mail: mrm.przasnysz@gmail.com


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments