Turniej piłki nożnej o puchar Dowódcy 2. ORel Przasnysz.

W sobotni poranek, 7 września 2019 roku, w miejscowości Przejmy odbył się turniej piłki nożnej o puchar Dowódcy 2. Przasnyskiego Ośrodka Radioelektronicznego.

Z zaproszenia na zawody sportowe skorzystało pięć zespołów: Komendy Powiatowej Policji Przasnysz, WKS Grzybowo, Old Boy Przasnysz, 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z Ciechanowa oraz 8. batalionu Walki Radioelektronicznej z Grudziądza. Turniej uzupełnił zespół gospodarzy 2. Ośrodka Radioelektronicznego. Sześć zespołów zostało podzielonych na dwie grupy „A” i „B”. Równo o godzinie 9.00 pierwszy gwizdek rozpoczął zmagania grupowe, w których do rozegrania było 6 meczów, każdy po 2 x 10 minut. Pomimo tego, że podczas turnieju priorytetem miała być integracja środowisk służb mundurowych oraz przede wszystkim dobra zabawa, dało się zauważyć, że nikt nie zamierza odpuszczać, a każda z drużyn będzie walczyć o jak najlepszy wynik. Po około dwóch godzinach zmagań poznaliśmy półfinalistów turnieju, którymi były dwie najlepsze drużyny z każdej
z grup.

Pierwsze trzy miejsca zajęły drużyny:

1. 2. Ośrodek Radioelektroniczny

2. 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej z Ciechanowa

3. 8. batalionu Walki Radioelektronicznej z Grudziądza

Podczas całego turnieju odbyło się łącznie 11 spotkań piłkarskich, które przyniosły wiele emocji i wspaniałych bramek. Wszystkie mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie i można było zauważyć, że każdy zawodnik pragnie zwycięstwa swojego zespołu. Na ceremonii zakończenia zawodów najlepsze drużyny otrzymały z rąk Dowódcy 2. Przasnyskiego Ośrodka Radioelektronicznego płk dypl. Bogusława Postka pamiątkowe puchary i medale.  Nie zabrakło także wyróżnień indywidualnych. Organizatorzy uwzględnili i nagrodzili statuetką najlepszego bramkarza, którym został  zawodnik Old Boy Przasnysz Ryszard Stryjewski. Statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju powędrowała w ręce Pawła Olszewskiego z 2. Ośrodka Radioelektronicznego. Gratulujemy osiągniętych wyników.

Źródło 2. ORel Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments