Turniej Piłki Nożnej na boisku ,,Orlik” w Przasnyszu. Dobra zabawa w Dzień Dziecka.

W sobotę, 1 czerwca, na boisku Orlik 2012 przy ulicy Sadowej w Przasnyszu z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka odbył się Turniej Piłki Nożnej dla wszystkich dzieci, które chciały na sportowo spędzić wolny czas. W zawodach wzięły udział 4 drużyny:  Pietruchy, Młodzi Legioniści, FC Ślipki i Wesołaki. Mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym” 2 razy po 6 min. Organizatorem zawodów był animator Tomasz Krynicki.

Turniej stał na niezłym poziomie. Mimo tego, że wszystkie zespoły były drużynami amatorskimi to nie przeszkadzało aby pokazały wiele efektownych akcji, po których padały piękne bramki.

Zawody były o tyle ciekawe, że nie można było wskazać jednego faworyta do zdobycia pierwszego miejsca. Każda z drużyn dawała z siebie sto procent zaangażowania, aby wygrać kolejny mecz. Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że trzy drużyny miały identyczną liczbę punktów, zatem o zwycięstwie zadecydowała lepsza różnica bramek. Zwycięstwo przypadło w udziale Pietruchom. Drugie miejsce przypadło drużynie Wesołaków, a trzecie Młodym Legionistom.

Na koniec animator Tomasz Krynicki pogratulował zwycięzcom oraz wręczył nagrody rzeczowe wszystkim zespołom. Dodatkową atrakcją imprezy była nagroda dla najlepszego strzelca turnieju Piotra Maruszewskiego.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments