Turniej o Puchar Starosty Przasnyskiego w halowej piłce nożnej

 

Turniej o Puchar Starosty Przasnyskiego

19 stycznia, w sobotę, w hali sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu, o godzinie 9.15 rozpocznie się IX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Przasnyskiego. Tradycyjnie imprezę organizuje Zarząd MKS Przasnysz wraz z kierownikiem hali sportowej pod patronatem starosty przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego.

Podział na grupy:

Grupa A

1. Legia Warszawa I

2. MKS Przasnysz

3. Sokół Grudusk

4. Rzekunianka Rzekuń

5. Kryształ Glinojeck

GRUPA B

1. Narew Ostrołęka

2. Ostrovia Ostrów Maz.

3. Omulew Wielbark II

4. Żbik Nasielsk

5. Makowianka Maków Maz.

GRUPA C

1. Legia Warszawa II

2. Iskra Krasne

3. Korona HID Ostrołęka

4. Omulew Wielbark I

5. MKS Ciechanów

 

KOLEJNOŚĆ  ROZGRYWANYCH  MECZÓW

1.  09.30   A1 Legia Warszawa I                 –           A2 MKS Przasnysz

2.  09.45   A3 Sokół Grudusk                      –          A4 Rzekunianka Rzekuń

3.  10.00   B1 Narew Ostrołęka                   –          B2 Ostrovia Ostrów Maz.

4.   10.15   B3 Omulew Wielbark II              –        B4 Żbik Nasielsk

5.   10.30   C1 Legia Warszawa II                –         C2 Iskra Krasne

6.   10.45   A1 Legia Warszawa I                  –         A5 Kryształ Glinojeck

7.   11.00   C3 Korona HID Ostrołęka          –        C4 Omulew Wielbark I

8.   11.15   A2 MKS Przasnysz                      –          A3 Sokół Grudusk

9.   11.30   B1 Narew Ostrołęka                   –          B5 Makowianka Maków Maz.

10. 11.45   A4 Rzekunianka Rzekuń              –       A5 Kryształ Glinojeck

11. 12.00   B3 Omulew Wielbark II              –        B2 Ostrovia Ostrów Maz

12. 12.15   C1 Legia Warszawa II                –           C5 MKS Ciechanów

13. 12.30  B4 Żbik Nasielsk                         –          B5 Makowianka Maków Maz

14. 12.45  C3 Korona HID Ostrołęka            –       C2 Iskra Krasne

15. 13.00  C4 Omulew Wielbark I               –         C5 MKS Ciechanów

16. 13.15  A1 Legia Warszawa I                  –           A3 Sokół Grudusk

17. 13.30  A2 MKS Przasnysz                      –          A4 Rzekunianka Rzekuń

18. 13.45  B1 Narew Ostrołęka                     –         B3 Omulew Wielbark II

19. 14.00  B2 Ostrovia Ostrów Maz             –        B4 Żbik Nasielsk

20. 14.15  C1 Legia Warszawa II                 –          C3 Korona HID Ostrołęka

21. 14.30  C2 Iskra Krasne                           –          C4 Omulew Wielbark I

22. 14.45  A3 Sokół Grudusk                      –           A5 Kryształ Glinojeck

23. 15.00  A1 Legia Warszawa I                  –          A4 Rzekunianka Rzekuń

24. 15.15  B3 Omulew Wielbark II              –          B5 Makowianka Maków Maz.

25. 15.30  A2 MKS Przasnysz                     –           A5 Kryształ Glinojeck

26. 15.45  B1 Narew Ostrołęka                     –         B4 Żbik Nasielsk

27. 16.00  C3 Korona HID Ostrołęka           –       C5       MKS Ciechanów

28. 16.15  B2 Ostrovia Ostrów Maz            –          B5 Makowianka Maków Maz.

29. 16.30  C1 Legia Warszawa II                 –          C4 Omulew Wielbark I

30. 16.45  C2 Iskra Krasne                           –           C5       MKS Ciechanów

 

I  półfinał

          17.00 ………..…………….      :     ………………………                        

II  półfinał

17.15 ………..…………….      :     ………………………              

Mecz o 3 miejsce

17.30 ………..…………….      :     ………………………              

Mecz o 1 miejsce

17.45 ………..…………….      :     ………………………              

18.00 – zakończenie turnieju, wręczenie nagród.


Sławomir Czaplicki

Kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego,
Promocji i Rynku Pracy


 

Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...