Trzy miesiące tymczasowego aresztu za znęcanie się nad matką.

Wczoraj, 30 stycznia, Sąd Rejonowy w Przasnyszu na wniosek Prokuratora Rejonowego w Przasnyszu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania dla 32 – letniego mężczyzny podejrzanego o znęcanie się nad matką.

Wieczorem 28 stycznia 2019r. mężczyzna został zatrzymany przez policjantów makowskiej policji po kolejnej awanturze, którą wszczął w stanie nietrzeźwości. 32 – latek w trakcie awantury krytykował, poniżał, ubliżał, szarpał za ubranie, rzucał przedmiotami, a także groził swojej matce.

Po umieszczeniu mężczyzny w policyjnym areszcie do pracy przystąpili kryminalni, którzy ustalili, że od pewnego czasu poniżanie, ubliżanie to tylko niektóre upokorzenia jakie matka podejrzanego musieli znosić. Jak ustalili do tego typu sytuacji dochodziło wielokrotnie. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad matką.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Przasnyszu przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu  zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Za popełnione przestępstwo 32-latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Maków Maz.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments