Trzy kolejne auta w rowie. Apelujemy do mieszkańców powiatu przasnyskiego o zachowanie ostrożności!

Wraz z pierwszymi opadami śniegu jazda po drogach powiatu przasnyskiego staje się niebezpieczna. Zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności w czasie podróży. Jak poinformowała nas KPP Przasnysz tylko wczoraj doszło do trzech zdarzeń drogowych spowodowanych niedostosowaniem prędkości do panujących warunków atmosferycznych.

Około godziny 4:00 w Zalesiu (gm. Krasne) kierujący samochodem marki Volkswagen Passat w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Z niegroźnymi obrażeniami ciała karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Makowie Mazowieckim  pasażer volkswagena mieszkaniec pow. makowskiego.

Półtorej godziny później w miejscowości Świniary (gm. Krzynowłoga Mała) kierujący samochodem osobowym marki BMW mieszkaniec pow. szczycieńskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem a następnie wjechał do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia się pojazdu na dach. Sprawcę kolizji pouczono.

O godz. 5:50 w Mchowie (gm. Przasnysz) kierująca mazdą w wyniku niezachowania należytej ostrożności w trudnych warunkach atmosferycznych, straciła panowanie nad pojazdem na wskutek czego wjechała do przydrożnego rowu.


red.

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments