Trwają rozmowy w sprawie budowy nowych rond i obwodnicy Przasnysza.

W czwartek,12 grudnia, w Ministerstwie Infrastruktury w Warszawie odbyło się spotkanie starosty przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego z wiceministrem infrastruktury Rafałem Weberem. W rozmowach uczestniczył także Jan Maria Jackowski, senator RP z okręgu płocko – ciechanowskiego.

Rozmowy dotyczyły głównie modernizacji drogi krajowej nr 57 wraz z budową rond w Przasnyszu. Starosta lobbował także w Ministerstwie za wpisaniem obwodnicy Przasnysza do rządowego programu budowy 100 obwodnic w najbliższych kilku latach.

Wbrew bezpodstawnym opiniom powtarzanym przez malkontentów, musimy wspólnie szukać możliwości jej dofinansowania. Zarząd Powiatu na pewno nie zrezygnuje z działań mających na celu rozwiązanie problemów komunikacyjnych Przasnysza – podsumował rozmowy starosta Bieńkowski.


Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olek
Olek
11 miesięcy temu

Brawo Panie Startosto. Oby się udało 🙂

hwl
hwl
11 miesięcy temu

Podobno delegacja zawracała z Pułtuska. Okazało się że aparatu fotograficznego zapomnieli 🙂

Marek
Marek
11 miesięcy temu

Panie Bieńkowski, nie jestem malkontentem. Po prostu to, co przedstawił Trochimiuk, to był jakiś nieśmieszny żart. Nazywanie tego obwodnicą to przecież nieporozumienie. Wie nie dziw się Pan, że został Pan wyśmiany.

Ja znajoma
Ja znajoma
odpowiada  Marek
11 miesięcy temu

Brawo panie starosto niech przeciwnicy piszą i mówią co chcą ale Pan się sprawdza jako dobry gospodarz