Trwa projekt integracyjny w gminie Przasnysz

Na drugą połowę grudnia zaplanowane jest zakończenie projektu integracyjnego prowadzonego od kilku miesięcy przez Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz. Wszystkie wydarzenia związane z realizowanym projektem są współfinansowane z budżetu gminnego.

Wspomniany projekt nosi nazwę „Integracja mieszkańców Gminy Przasnysz poprzez cykl imprez rekreacyjno-kulturalnych”. Dzięki dofinansowaniu z kasy gminnej (w ramach konkursu na realizację zadań publicznych) Stowarzyszeniu udaje się co miesiąc zorganizować jedną uroczystość w wybranej miejscowości. Celem wszystkich tych wydarzeń jest przede wszystkim zintegrowanie różnych grup społeczności mieszkających w wybranych częściach gminy.

Ostatnią imprezą zaplanowaną w harmonogramie projektu była zabawa andrzejkowa zorganizowana w remizie strażackiej w Mchowie. W świetlicy OSP od godziny 16.00 bawili się najmłodsi mieszkańcy gminy, od 20.00 natomiast trwała zabawa dla osób dorosłych. W ramach wieczoru andrzejkowego zorganizowano m.in. gry i zabawy z nagrodami oraz zabawę przy muzyce. Zapewniono również poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich.

Finałowym wydarzeniem realizowanym w ramach opisanego projektu będzie wigilia dla mieszkańców gminy Przasnysz organizowana w Zespole Szkół w Lesznie. Odbędzie się ona 18 grudnia. Poniżej natomiast można obejrzeć fotogalerię z wieczoru andrzejkowego w Mchowie.guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments