Trwa głosowanie do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Pomóżmy projektowi z Przasnysza.

Głosować można do 16 listopada. Przypominamy, że wśród 107 projektów, które zakwalifikowały się do głosowania znalazł się również projekt z Przasnysza. Pomóżmy  zorganizować zajęcia jazdy konnej i tańca w naszym mieście.

 

Projekt znajduje się w kategorii projektów podregionalnych i oznaczony jest numerem 273 „Rozbudowanie tradycji regionalnych, wzbogacenie o aspekty historyczne z elementami tańca”. Jego autorem jest Pan Łukasz Skotnicki. Celem projektu jest stworzenie programu artystycznego o charakterze historycznym z czasów szlacheckich. W ramach projektu zorganizowane będą warsztaty taneczne (nauka tańców: Poloneza, Mazura, Kujawiaka, Krakowiaka i Oberka), nauka jazdy konnej dla różnych grup wiekowych, uczestnicy zapoznają się z kulturą, historią i tradycjami szlachty mazowieckiej.

Jak oddać głos w Budżecie Obywatelskim Mazowsza?

To, które projekty zostaną zrealizowane, zależy od mieszkańców Mazowsza. Głosowanie trwa do 16 listopada br. Każdy mieszkaniec Mazowsza może oddać dwa głosy – jeden na projekt z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z podregionalnej. System nie daje możliwości głosowania „na raty” dlatego ważne jest, by głosy na oba projekty oddać za jednym razem! W imieniu osoby niepełnoletniej głos oddaje opiekun prawny. Głosować można za pośrednictwem platformy internetowej www.bom.mazovia.pl. Po dokonaniu wyboru, głosujący zostanie poproszony o wpisanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania oraz podanie numeru telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany kod weryfikacyjny. Osoby nieposiadające telefonów lub komputerów będą mogły oddać głos w siedzibie urzędu i w jego delegaturach, po wcześniejszym umówieniu się. Projekty wybrane przez mieszkańców zostaną zrealizowane przez samorząd województwa w 2021 r.

By zagłosować na projekt przasnyski należy wybrać projekt z puli podregionalnej (podregion – ostrołęcki) wyszukać projekt nr 273 i zagłosować.

 

ren


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ddd
Ddd
28 dni temu

Taniec jak najbardziej,niestety jazda konna nie (wg piątki dla zwierząt wykorzystanie zwierząt do rekreacji ma być zabronione)a szkoda ale co ja wiem?

Aaa
Aaa
odpowiada  Ddd
28 dni temu

Teraz to chyba tylko taniec solo 😉 jak w parze zachować 2m dystansu 😉

Ddd
Ddd
odpowiada  Aaa
28 dni temu

Jak by poszukać w historii tańca to może jakiś jest -tylko gdzie ćwiczyć?jedynie w grupie 4 osób😊