Tragiczny pożar w Sarnowej Górze. Nie żyje jedna osoba.

Wczoraj, 17 stycznia 2021r. w miejscowości Sarnowa Góra doszło do pożaru stodoły. W akcji ratunkowej udział brało 7 jednostek straży.

 

Do pożaru doszło w niedzielę około godziny 10:00.

Jak informuje KP PSP, w stodole palił się samochód osobowy oraz bele słomy. W budynku znajdował się również mężczyzna, który został ewakuowany jeszcze przed przyjazdem jednostek ochrony przeciwpożarowej. Niestety, pomimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo – oddechowej, poszkodowany zmarł.

 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
anna
anna
1 miesiąc temu

Ja mam mieszkanie zabezpieczone, opłacam głupie parę złotych składki członkowskiej w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa (ratownictwo.org) i śpię spokojnie. Przez całą dobę pilnują czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania. Ponadto jeżeli zacznie ulatniać się gaz lub powstanie pożar to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną. 
 

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
1 miesiąc temu
odpowiada  anna

Kto Ci mieszkania pilnuje całą dobę? Co to w ogóle za głupoty wypisane.

Henryk
Henryk
1 miesiąc temu

Można sprawdzić na ich stronie ratownictwo.org, Anna napisała prawdę. Rzeczywiście działają non-profit i pilnują 24 godz. na dobę przez wszystkie dni w roku. Zanim się dziewczynie zarzuci, że pisze głupoty, warto sprawdzić, żeby samemu nie wyjść na ….. 😉

Last edited 1 miesiąc temu by Henryk