Tragiczny finał poszukiwań 23-latka. Znaleziono ciało młodego mężczyzny.

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego w sylwestrową noc 23-latka z powiatu mławskiego. Dziś znaleziono ciało mężczyzny.

 

Jakub P. zaginął w sylwestrową noc. Ostatni raz widziany był, gdy opuścił dom znajomych w Stupsku. Mężczyzna miał wracać do domu w miejscowości Konopki.

Po trzech dniach szeroko zakrojonych poszukiwań odnaleziono ciało zaginionego.

W akcji udział brała policja, straż oraz mieszkańcy.

Na razie nie jest znana przyczyna śmierci młodego mężczyzny. Sprawę bada prokuratura.

 

Aktualizacja KPP

„Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie uczestniczyli funkcjonariusze z Mławy, Warszawy, Płocka, Olsztyna i Radomia, pomagali im strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, a przede wszystkim lokalna społeczność. Przeczesywano miejsce gdzie ostatnio przebywał młody mężczyzna. Rozległy, trudno dostępny teren sprawdzony został przy wykorzystaniu śmigłowca, dronów i psów służbowych.

Dzisiaj w trakcie prowadzonych kolejny dzień poszukiwań ujawniono ciało młodego mężczyzny, zaginionego 23-letniego Jakuba. Znajdowało się ono na podmokłym terenie około 1 km od miejsca z którego wyszedł w noc sylwestrową.

Na miejscu czynności wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci.”


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments