Tragedia pod Myszyńcem. W zderzeniu z ciężarówką zginęła 27-latka.

Policjanci pod nadzorem Prokuratora pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dziś rano w miejscowości Zdunek. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką niestety jedna osoba, pomimo podjętej reanimacji, zmarła. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

 


Do tragedii doszło o godzinie 7:40.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierująca osobową kią 27 – letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, jadąc od Myszyńca w kierunku Zawad, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z ciężarowym volvo. Niestety pomimo podjętej reanimacji kobieta zmarła. Kierowca ciężarówki 36 – letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego był trzeźwy – informuje podkom. Tomasz Żerański.


Policjanci na miejscu pod nadzorem Prokuratora prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego wypadku, wykonują, m.in. oględziny samego miejsca zdarzenia, jak i pojazdów biorących w nim udział, szkice oraz zdjęcia.

Aktualnie droga w tym miejscu wypadku jest zablokowana, policjanci wraz ze strażakami kierują ruchem na wytyczone przez miejscowość Zalesie.

 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
basia
basia
1 miesiąc temu

A może to droga byłą śliska, nieposypana? Kiedyś zdarzył się wypadek, w którym zginęło dwóch młodych chłopaków. Podobno policja znalazła na jezdni ślady oleju opałowego więc szukali po ludziach, kto w tym dniu mógł tankować! Czy tak samo gorliwie będą szukać kto nie posypał drogi?