To już oficjalne. Krzysztof Bieńkowski startuje do Sejmu RP.

Nasze wcześniejsze informacje o kandydaturze Krzysztofa Bieńkowskiego do Sejmu w najbliższych wyborach parlamentarnych się potwierdziły. Wczoraj starosta przasnyski oficjalnie poinformował o swoim starcie z listy Prawa i Sprawiedliwości.

– Startuję do Sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości (miejsce na liście – 10). Robię to w poczuciu odpowiedzialności: za Polskę, za wartości rodzinne, za rozwój gospodarczy naszej Ojczyzny, za Północne Mazowsze skąd pochodzę i gdzie mieszkam. Kiedyś bardzo chciałem zostać posłem. Dziś wiem, że w poczuciu odpowiedzialności nie mogę odmówić startu i jeśli zechcą Państwo akurat mi zaufać to jak zwykle dam z siebie 100% zaangażowania i odwagi. Pracować dla Was Polaków – to zaszczyt. To tak jak bym miał pracować dla swojej rodziny – nieważne w jakim miejscu zechcecie bym pomagał. Póki zdrowia i życia mi starczy… bo to lubię. Proszę też Was o pomoc – sam nie zrobię nic. Pamiętajcie, że jestem stąd, jestem dla Was. – napisał na swoim profilu starosta Krzysztof Bieńkowski.


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Nie znam drugiego gościa, który ma takie parcie na szkło i na władzę. A taki był kiedyś z niego fajny chłopak. Jego propagandowe gazetka musiała wrócić do wersji z cenzurą komentarzy, bo od razu ludzie zaczęli pisać to, co myślą. Do tego homofob, a niby taki młody i światły. Żałosna choragiewka.