Szlachetna Paczka – wygramy z biedą!

Finał SZLACHETNEJ PACZKI coraz bliżej!

Trwa ostatni, najważniejszy etap SZLACHETNEJ PACZKI 2013.
W całej Polsce poszukujemy Darczyńców – ludzi, którzy chcą mądrze pomagać rodzinom w potrzebie ze swojego otoczenia. W Przasnyszu 24 rodziny ma już Darczyńcę. Na przygotowanie paczki czeka jeszcze 12 .

Do 6 grudnia na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl można wybrać rodzinę, dla której chce się przygotować wyjątkową paczkę, można ją  zrobić samemu lub z grupą znajomych i przyjaciół.

„Nie ma Polski biednej i bogatej. Jest jedna Polska” – to hasło tegorocznej kampanii SZLACHETNEJ PACZKI. Łączymy biednych i bogatych, gdyby nie Paczka nigdy by się nie spotkali. Jednoczymy Polaków, którzy chcą mądrze pomagać, bez względu na podziały i różnice.

Katarzyna Jankowska, wolontariuszka: – Chcemy tak pomagać ludziom, żeby oni sami zaczęli sobie radzić w życiu.

Anna Sroka, koordynator SZLACHETNEJ PACZKI w woj. mazowieckim: – Nie od dziś wiadomo, że więcej radości jest w dawaniu aniżeli w braniu. Żeby być szczęśliwym, trzeba coś z siebie dać.

Tylko w 2012 roku SZLACHETNA PACZKA  dotarła do 13 235 rodzin w potrzebie – ludzi starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych.


1484874_3686050487427_1730255860_n


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments