Szlachetna Paczka – poznaj ekipę z Przasnysza!

Przasnysz już nie raz pokazał, że jako społeczność potrafimy się zjednoczyć w imię wyższego celu. Od lat we wszystkich charytatywnych eventach na terenie miasta i powiatu przewijają się te same osoby. Czy jest to Szlachetna Paczka, koncert charytatywny czy kiermasz ciast zawsze możemy liczyć na przasnyskich wolontariuszy i ich bezinteresowną pomoc. I z takiej ekipy powinniśmy być dumni!

Nie inaczej było w trakcie tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki w Przasnyszu. Wolontariuszom udało się przygotować paczki dla 37 rodzin! Pokazuje to jak chętni do niesienia pomocy są mieszkańcy naszego miasta.

Nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie wspomnianej wyżej Ekipy, w skład której w tym roku weszli: Motacki Wojciech, Tomaszewska – Wróbel Marta, Goś Olga, Burdach Karolina, Burdach Dawid, Kuligowska Karolina, Maliszewska – Kacner Joanna, Pawelczyk Hanna, Bieńkowska Agnieszka, Tarczyńska – Klinger Magdalena, Walewski Hubert, Gnojewski Bartosz, Ćwiek Michalina, Dawidziuk Luiza, Gołębiewska Dominika, Podgórna Magdalena, Kowalewska Magdalena, Grabowska Monika, Kamińska Alicja i Andrzejewska Justyna.

Swoją pomoc okazali również: Rogalski Mateusz, Klinger Weronika, Klinger Natalia, Ścięgaj Mateusz, Matuszewska Klaudia, Cieślak Aleksandra, Zembrzuska Anna, Dawidziuk Jan, Trzciński Mariusz i Niemiec Angelika.

Jesteśmy z Was dumni!

red.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments