Szansa dla młodych – Kross rekrutuje

W związku z rozwojem firmy – Kross, największy polski producent rowerów, planuje zwiększenie zatrudnienia oraz podwyższanie pensji pracowników.

Przasnyski Kross to nie tylko największa marka rowerowa w Polsce, ale również jedna z największych w Europie. W związku ze wzrostem produkcji i ekspansją na nowe rynki, Kross poszukuje pracowników. Firma zatrudnia ponad 400 osób i jest jednym z większych pracodawców w regionie. W budżecie zatrudnienia oprócz sfinansowania nowych miejsc pracy znalazły się także pieniądze na podwyżki dla aktualnych pracowników.

To wielka szansa dla młodych ludzi, którym w ostatnim czasie coraz trudniej znaleźć pracę. „Nasz region  jest wybitnie rolniczy, o stosunkowo małym uprzemysłowieniu. Dlatego też młodzi ludzie wyjeżdżają szukając zajęcia w większych miastach – a my umożliwiamy im rozwój zawodowy na miejscu. Chętnie też zatrudniamy młode osoby, które wyjechały aby się kształcić, a po ukończeniu studiów powróciły do swoich rodzin i to tu chciałyby wejść na rynek pracy” – mówi Irena Pierzchalska, Kierownik Kadr w firmie Kross.

W listopadzie i grudniu ubiegłego roku firma zatrudniła ponad 20 nowych pracowników; aktualnie liczba wolnych wakatów to około 30 w hali montażu, 5 w magazynie, ale także 4 wakaty w lakierni i 2 w obręczowni. Dodajmy, że Kross zatrudnia także osoby niepełnosprawne dając im równe szanse na rynku pracy.

Od ponad 5 lat wspólnie z urzędem pracy firma organizuje odpłatne staże, które przygotowują do zawodu, dając młodym ludziom szansę rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu. Tym, którzy się sprawdzą oferuje umowy o pracę.

 Kross_fabryka

O firmie Kross:

Kross jest jednym z największych europejskich – i bezsprzecznie najbardziej rozpoznawalnym w Polsce – producentem rowerów. Oferta firmy to cała gama jednośladów: począwszy od profesjonalnych konstrukcji dla zawodowych kolarzy, poprzez wysokiej klasy rowery górskie, do komfortowych rowerów trekkingowych oraz stylowych miejskich. Głównymi atutami Kross są: dwudziestoletnie doświadczenie, wysoka jakość, zespół młodych, zdolnych projektantów oraz nowoczesny zakład produkcyjny – dzięki nim firma skutecznie konkuruje technologicznie i wizerunkowo ze światową czołówką producentów rowerów na świecie. Jednoślady marki Kross to połączenie wysokiej jakości, nowoczesnego designu  i bardzo atrakcyjnej ceny. Więcej informacji o firmie i jej produktach znaleźć można na www.kross.pl.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments