System numerkowy już w przyszłym roku w przasnyskim Wydziale Komunikacji.

Już w przyszłym roku w przasnyskim starostwie ma zacząć działać nowoczesny system kolejkowy. Urząd chce w ten sposób usprawnić działanie Wydziału Komunikacji.

System kolejkowy (numerkowy) ma ułatwić załatwianie spraw w najbardziej obleganym wydziale przasnyskiego magistratu, jakim jest komunikacja. Tygodniowo odwiedzają go setki mieszkańców powiatu przasnyskiego chcących m.in. zarejestrować lub wyrejestrować swoje auta.

Zasada działania systemu kolejkowego jest bardzo prosta. Dzięki pobranemu z biletomatu numerowi, każda osoba bez kłopotu trafi na właściwe stanowisko, w zależności od sprawy, jaką ma do załatwienia.

Podobny system od 2016 roku z powodzeniem działa w Wydziale Komunikacji i Transportu w Ciechanowie oraz przasnyskim ZUS-ie.


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
1 rok temu

System numerkowy przydałby się też w przasnyskim szpitalu

Stach
Stach
1 rok temu

Bardzo dobrze. W końcu skończy się załatwianie poza kolejką znajomych. Ty czekasz posłusznie w kolejce, a drugimi drzwiami wchodzi koleś, który z urzędniczką jest na „Ty” i załatwiają go od ręki

Ja znajoma
Ja znajoma
1 rok temu
odpowiada  Stach

Bardzo dobry pomysl nareszcie urzednicy będą mogli pracować spokojnie a nie cały czas ktoś coś chce tylko spytać a nięstety to przeszkadza i czekający i zalatwiajacym