Święta z Capitol Club

25 i 26 grudnia Capitalne Święta

Zapraszamy na Capitalne imprezy świąteczne !!!!
Bawimy się przy najlepszej muzyce dwa dni pod rząd, nie pozwólcie aby ominęła Was najlepsza uczta dla duszy i ciała. Odejdźcie od stołów i spalajcie kalorie razem z nami 25 i 26 grudnia.
Nie zabraknie oczywiście świątecznych prezentów i uroczych Pań Mikołajowych!!!

Zagrają dla Was najlepsi Dj-e :…
Dj J
Dj Karol N
Dj Novo
Mr Sand
Łepekk

W Sobotę 28 Grudnia, zapraszamy na: COLORS OF HOUSE MUSIC

Specjalna impreza przygotowana nie przypadkowo w ostatnią sobotę tego roku. W takim akcencie chcemy po woli kończyć rok 2013, w którym powstało dla Was nowoczesne miejsce na klubowej mapie północno-wschodniej Polski. Cieszymy się, że wspólnie stworzyliśmy miejsce, które wyróżnia się spośród konkurencji swoją niepowtarzalnością i kulturą imprez podczas, których prezentujemy różnorodne gatunki muzyczne, tak aby trafić w Wasze gusta. Przyszły rok to mnóstwo planów i założeń, które postawiliśmy przed sobą, abyście odczuli całkowitą satysfakcję biorąc udział na imprezach w naszym klubie. Mamy nadzieję, że tak będzie również na tej imprezie! Podczas Colors Of House Music usłyszycie najnowsze, znane i taneczne numery, klasyków pewnie też nie zabraknie. To wszystko zostanie subtelnie obrane i zaaranżowane w prawie wszystkich barwach muzyki house. Rezydenci Mr.Sand, Łepek oraz ich goście Olberus, MarCyk i Never zadbają o wysublimowany muzyczny klimat, abyście mogli zapomnieć się na chwilę by znowu wrócić, tam gdzie pragnienie znajduje zaspokojenie. Dobre brzmienia pozostawią w Was niezapomniane wrażenia na długo. O alkoholowe orzeźwienie tej nocy zadba profesjonalna obsługa, która prócz piwa serwuje klientom najlepsze alkohole. Kolorowe drinki przystrojone tropikalnymi owocami, które stają się prawdziwymi dziełami sztuki.

SYLWESTER 2013/2014.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą sylwestrową imprezę.

Na tą wyjątkową okazję przygotowaliśmy dla Was specjalny wystrój abyście poczuli się jak w Nowym Yorku na Times Square….

Dla każdej loży przygotowano konsumpcję, pakiety z super cenami na alkohol oraz szampan gratis!

Tą szczególną noc ukoronuje niesamowity pokaz konfetti, wielopunktowa pirotechnika wewnętrzna oraz oczywiście nie zabraknie słynnej kryształowej kuli.

Ponadto przewidziano wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

W czasie tej wyjątkowej imprezy zagramy dla Was tylko największe hity. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Club Capitol Sypniewo to gwarancja bezpieczeństwa oraz dobrej zabawy!

Przedsprzedaż biletów i loży prowadzona będzie w kasie biletowej klubu oraz pod nr. telefonu: 666 508 468.

Bilety do nabycia też w dniu imprezy.


Sylwester-nowy-final-b Capitol_2plakaty


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments