Świątecznie spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu.

Minął kolejny tydzień świąteczny w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu, a co za tym idzie – masa różnorodnych zajęć. Uczestnicy mieli okazję wykonać piękne kartki świąteczne oraz programować roboty Photon.

W środę na dzieci czekało głośne czytanie na dywanie. Młodzież z Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu pod opieką Michała Mocka poszukiwała Świętego Mikołaja. Po odnalezieniu głównego bohatera, uczestnicy wysłuchali świątecznej bajki, a następnie wzięli udział w konkursie z nagrodami. Jako zwieńczenie spotkania stworzono świąteczne bombki z pomocą Mikołaja oraz jego śnieżynek

W piątkowe południe dzieci ze szkoły w Ulatowo-Adamach odwiedziły przasnyska bibliotekę po raz pierwszy. Miały okazję poznać nie tylko budynek, ale także naszego bibliotecznego – robota. Photon wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności naszych czasów. Pomaga im rozwijać kreatywność, zdolność logicznego myślenia, poznawanie podstaw programowania i zrozumienie działania czujników, w które jest wyposażony.

red.

Źródło MBP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments