Świąteczne powitanie ferii w Szkole Podstawowej w Węgrze.

W sobotę, 26 stycznia 2019 r.,  w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrze odbyła się uroczysta choinka, tradycyjnie kończąca pierwsze półrocze nauki i jednocześnie rozpoczynająca ferie zimowe. Uczniowie bawili się na niej wraz ze swoimi nauczycielami, rodzicami i rówieśnikami. Na choince obecni byli również zaproszeni goście.

Zabawę choinkową przygotowała Rada Rodziców we współpracy z nauczycielami i uczniami szkoły. Pięknie udekorowana sala przez całe sobotnie popołudnie była sceną tańców, zabaw i swawoli uczestników tej lubianej i wyczekiwanej imprezy. W trakcie odbył się Szkolny Plebiscyt „Mam Talent”, przygotowany przez panie nauczycielki: Katarzynę Kapszukiewicz i Monikę Popławską, który poprowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Nikola Małecka.
Uczniowie występowali prezentując się w tańcu, śpiewie i grze na skrzypcach. Jury w składzie: dyrektor szkoły pani Agnieszka Sumińska, przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Ćwiek oraz pan Witold Nosarzewski – wyłoniło zwycięzców konkursu:

III miejsce – oddział przedszkolny w tańcu „Rock’n’roll”
II miejsce – Wiktoria Łada kl. II w piosence „Anyone I want to be”
I miejsce – Julia Marcińczyk, która zachwyciła jury nie tylko śpiewając piosenkę „Nieobecni”, ale również grą na skrzypcach i tańcem.

Przedstawienie „Mam talent” uświetnił wspólny Polonez w wykonaniu wszystkich uczniów i przedszkolaków naszej szkoły, który wywarł największe wrażenie na wszystkich obecnych.

Na koniec w progach szkoły zagościł Święty Mikołaj przynosząc dzieciom wyczekiwane paczki z prezentami.

Źródło SP Węgra
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments