SUKCESY ORLIKÓW 2003

Drużyna Orlików MKS Przasnysz trenowana przez trenera i jednocześnie Prezesa Bogusława Postka w poprzednim sezonie zajęła I miejsce w rozgrywkach ligowych na szczeblu naszego okręgu. W tym sezonie drużyna również nie zwalnia tempa i po  rozegraniu dwóch kolejek ma komplet punktów i bardzo dobry stosunek bramek 29 strzelonych i dwie stracone. Do rozegrania pozostało jeszcze 6 meczów i liczymy na to, że utrzymają dobrą passę do końca rundy i zdobędą komplet punktów.

Trener Bogusław Postek bardzo chwali swoich zawodników – Mam bardzo dobrą drużynę z którą tylko można osiągać sukcesy ale bez systematyczności w treningach i zaangażowaniu w to co robimy wyników nie będzie. Co trening do drużyny przybywa więcej zawodników, średnio co 5 jest zawodnikiem, który kwalifikuje się do zespołu natomiast pozostali muszą jeszcze dużo trenować aby osiągnąć taki poziom gry jak liderzy zespołu. W drużynie mam 35 zawodników i przeprowadzenie chociażby jednego treningu z taką ilością jest bardzo wyczerpujące. Zastanawiam się nad podziałem drużyny na dwie grupy aby najlepsi i ci którzy trenują już około 2 lat stanowili oddzielną grupę. Natomiast z pozostałymi zajęcia prowadził by inny trener, oczywiście wiąże to się z kosztami opłaty trenera, którego finansowali by sami rodzice. Do końca października żadnych zmian nie będzie, a później podejmiemy decyzję.
Osiągane wyniki nie są przypadkowe, chcę nadmienić, że w swojej drużynie mam 5 zawodników, którzy występują w kadrze okręgu ( Augustowski Krystian, Bartosz Biedrzycki, Dawid Prusik, Maciej Nidzgorski, Seweryn Szafrański) a trzech pierwszych z nich stanowi pierwszy skład (trener kadry okręgu –Bogusław Postek). Także taka ilość zawodników w kadrze do czegoś zobowiązuje. Dziękuję młodym zawodnikom za ich zaangażowanie a ich rodzicom za wspieranie i obecność na rozgrywanych meczach. Pozdrawiam.

Podstawowy skład na mecze w rundzie jesiennej stanowią:

Krystian Augustowski, Andrzej Nidzgorski, Seweryn Szafrański, Maciej Nidzgorski, Jakub Kawiecki, Jakub Janowski, Maciej Zygmuntowicz, Adrian Suwiński, Bartosz Biedrzycki (kapitan drużyny), Przemysław Górniak, Dawid Prusik, Karol Soszyński, Jan Wiśniewski, Wiktor Kask, Wojciech Grysztar, Paweł Zadrożny.


MKS Przasnysz


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments