Sukces tancerek Małgorzaty Bandurskiej podczas konfrontacji „Kurpie Dance Cup” 2017

22 kwietnia 2017 r. w Myszyńcu odbyły się taneczne konfrontacje młodych artystów z całej Polski pod nazwą „Kurpie Dance Cup”. W sali sportowej Zespołu Szkół dzieci i młodzież prezentowały się w nowoczesnych formach tańca, jak: hip-hop, jazz, mażoretki, cheerleading, czy taniec towarzyski. Na Kurpie Dance Cup przyjechały formacje m.in. z Ostrołęki, Warszawy, Białegostoku, Łodzi, Płońska, Makowa Mazowieckiego, Baranowa, Czerwina, Łęgu Przedmiejskiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Raciąża i oczywiście z Przasnysza z Klubu JW 5699 w Przasnyszu, których trenerem, choreografem oraz opiekunem jest Małgorzata Bandurska.

Konfrontacje trwały do późnych godzin wieczornych. Nasze trzy zespoły z klubu zaprezentowały się z następującymi układami: The Bass Beat – Jedność, Dream Dance – Na strychu oraz Big Stars – Taniec czarownic. Dwie pierwsze grupy przywiozły po pierwszym miejscu, trzecia zaś drugie miejsce. Olbrzymie gratulacje dla młodych tancerek.

Sprawdź również

Gmina Krzynowłoga Mała modernizuje drogę ze środków Urzędu Marszałkowskiego

Dzięki pozyskanej dotacji ze środków Marszałka Województwa Mazowieckiego udało się nam wyremontować znaczny fragment drogi …