Studniówkowa Noc Oskarów w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu

Maturzyści kochają kino. Kolejna w tym roku studniówka klas III Liceum Ogólnokształcącego, IV Technikum Ekonomicznego, IV Technikum Rolniczego i IV Technikum Żywienia miała iście hollywoodzką oprawę i bardzo atrakcyjny program artystyczny. Uczniowie powitali dyrekcję szkoły, nauczycieli, rodziców oraz wszystkich zaproszonych gości.

Studniówka to czas zabawy, to pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tu i teraz. Tegoroczny bal rozpoczął się tradycyjnym polonezem w nowej odsłonie w którym wraz z uczniami dumnie kroczył dyrektor Andrzej Brocki i nauczyciele.

Punktem kulminacyjnym imprezy było wręczenie dyrekcji szkoły oraz wychowawcom oskarowych statuetek w poszczególnych kategoriach. Nominację w kategorii „Bratnia dusza” otrzymał dyrektor Andrzej Brocki za szczerą sympatię wobec uczniów i wielką przyjaźń. W ocenie maturzystów „to człowiek bez wad. Najlepszy z najlepszych ”

Kolejna statuetka „Mistrz Sokole Oko” powędrowała do rąk dyrektora Wojciecha Włodarczyka, który jest autorytetem dla uczniów. „To jemu można powierzyć tajemnicę i przyznać się do porażki”- twierdzili uczniowie.

Kolejne nominacje maturzyści przyznali wychowawcom klas. Statuetkę „Piękna i Bestia” otrzymała Jolanta Nowak, „Anielska Cierpliwość” powędrowała do rąk Elżbiety Zawieskiej, „Otwarte Serce” przyznano Marcinowi Kosmanowi, a statuetkę „Wysportowany Maczo” odebrał Bogdan Ćwiek.

Uczniowie podziękowali również nauczycielce języka polskiego Beacie Kasule za przygotowanie scenariusza części oficjalnej i artystycznej balu studniówkowego. Podziękowania przyjęła również Jolanta Nowak za wkład w naukę poloneza.

Jeśli „Gwiazdy”, to nie zabrakło rzecz jasna czerwonego dywanu. O północy maturzyści prezentowali swoje wdzięki, umiejętności taneczne i słowne. Wybrano króla i królową balu.

W szampańskich humorach młodzież bawiła się do białego rana.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments