Studenci AIESEC w przasnyskiej Jedynce

9 stycznia 2014r.  w ramach współpracy z przasnyskim liceum ogólnokształcącym naszą szkołę odwiedzili studenci stowarzyszeni w organizacji AIESEC*  z Australii, Brazylii i Chin. Goście przedstawili prezentacje przybliżające dzieciom ich kraje. 

Była to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych w działaniu,  nawiązania nowych, ciekawych znajomości i poszerzenia wiedzy na temat odległych zakątków naszego globu.  Pytaniom, autografom i wspólnym zdjęciom nie było końca. Ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci.

Organizatorami spotkania byli nauczyciele Małej Akademii Językowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu: Katarzyna Bieńkowska, Arkadiusz Oleksy, Ewa Lisowska,  Justyna Kaczorek, Joanna Tworkowska- Maruszewska oraz  opiekun studentów i koordynator M. A. J.  z ramienia przasnyskiego Liceum Ogólnokształcącego – Olga Mikulska.

*AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez studentów. Lokalne i międzynarodowe doświadczenie kreuje przyszłych liderów, którzy poprzez swoje działania pozytywnie wpływają na otoczenie.guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments