Stop wycinaniu lasów – relacja

Stop wycinaniu lasów

 

Federacja Młodych Socjaldemokratów  w Przasnyszu , 25.05.2013 r. organizowała akcję pn.  „Stop Wycinaniu Drzew”, przy współpracy Lasów Państwowych Nadleśnictwa Przasnysz,

20130525_120726

Już od godziny 12:00 rozdawane były ulotki informacyjne, wraz z ofiarowanymi dzięki uprzejmości  LP Nadleśnictwa Przasnysz, drzewkami ozdobnymi.  Przewodniczący FMS Łukasz Miścichowski, członkowie organizacji: Andrzej Jazowski, oraz Agnieszka Miścichowska,  a także Przewodniczący SLD w Przasnyszu, P. Edward Kacprzak rozdali ponad 200 drzewek.

20130524_134539

Wycinanie lasów  na świecie odbywa się w zastraszającym tempie.Musimy coś z tym zrobić. Pojedynczo nie zdziałamy wiele, ale już jako grupa osób, którym przyszłość  Ziemi nie jest obojętna, możemy spowodować pozytywną przemianę w naszej mentalności. Pamiętajmy: nie mamy drugiej Ziemi w zapasie. Drzewka, które rozdaliśmy, niech będą pozytywnym bodźcem do działania. Razem stwórzmy las. Las pozytywnego i ekologicznego myślenia. Jak mówi stare przysłowie „był las- nie było nas, będzie las-nie będzie nas”. Te drzewka niech będą pomnikiem naszego ekologicznego myślenia.

W imieniu Federacji Młodych Socjaldemokratów w Przasnyszu pragnę serdecznie podziękować Panom Nadleśniczym: Stanisławowi Czarzastemu i Grzegorzowi Tarkowskiemu za pomoc w organizacji naszego przedsięwzięcia, Panu Edwardowi Kacprzakowi za obecność, oraz mieszkańcom Przasnysza, za tak żywy odzew na naszą inicjatywę.

Przewodniczący

FMS Przasnysz

Łukasz Miścichowski


Może ci się spodobać również
Komentarze
Loading...
error: ZAKAZ KOPIOWANIA!!!!
UA-36485488-1