Stop wycinaniu lasów – relacja

Stop wycinaniu lasów

 

Federacja Młodych Socjaldemokratów  w Przasnyszu , 25.05.2013 r. organizowała akcję pn.  „Stop Wycinaniu Drzew”, przy współpracy Lasów Państwowych Nadleśnictwa Przasnysz,

20130525_120726

Już od godziny 12:00 rozdawane były ulotki informacyjne, wraz z ofiarowanymi dzięki uprzejmości  LP Nadleśnictwa Przasnysz, drzewkami ozdobnymi.  Przewodniczący FMS Łukasz Miścichowski, członkowie organizacji: Andrzej Jazowski, oraz Agnieszka Miścichowska,  a także Przewodniczący SLD w Przasnyszu, P. Edward Kacprzak rozdali ponad 200 drzewek.

20130524_134539

Wycinanie lasów  na świecie odbywa się w zastraszającym tempie.Musimy coś z tym zrobić. Pojedynczo nie zdziałamy wiele, ale już jako grupa osób, którym przyszłość  Ziemi nie jest obojętna, możemy spowodować pozytywną przemianę w naszej mentalności. Pamiętajmy: nie mamy drugiej Ziemi w zapasie. Drzewka, które rozdaliśmy, niech będą pozytywnym bodźcem do działania. Razem stwórzmy las. Las pozytywnego i ekologicznego myślenia. Jak mówi stare przysłowie „był las- nie było nas, będzie las-nie będzie nas”. Te drzewka niech będą pomnikiem naszego ekologicznego myślenia.

W imieniu Federacji Młodych Socjaldemokratów w Przasnyszu pragnę serdecznie podziękować Panom Nadleśniczym: Stanisławowi Czarzastemu i Grzegorzowi Tarkowskiemu za pomoc w organizacji naszego przedsięwzięcia, Panu Edwardowi Kacprzakowi za obecność, oraz mieszkańcom Przasnysza, za tak żywy odzew na naszą inicjatywę.

Przewodniczący

FMS Przasnysz

Łukasz Miścichowski


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments