Starostwo: Przasnyski PiS chce zablokować Chorzele

Po skutecznym zablokowaniu strefy gospodarczej w Sierakowie przasnyscy działacze PiS chcą zablokować rozwój gospodarczy Chorzel. W tym celu przypuścili atak na domy w gm. Jednorożec.

Tamtejsze rodziny, kibicujące obecnym władzom Powiatu z PSL, skarżą się na ich natarczywość i nudny program, ograniczający się tylko do jednego punktu: zatrzymać inwestycje w Chorzelach, zamknąć basen w Chorzelach, zamknąć szkoły w Chorzelach, zablokować strefę w Chorzelach, itd., itp. Starosta, ich zdaniem, buduje tylko w Chorzelach. Marszałek mu pomaga, dlatego też trzeba go odwołać.

Jak na „prawych i sprawiedliwych” przystało, nic nie wspominają o inwestycjach przasnyskiego starostwa we wszystkich gminach, o setkach milionów złotych pozyskanych i zainwestowanych w drogi w każdej gminie, o zbudowanych halach sportowych, boiskach, szkołach, o strefach gospodarczych, gazociągach, torach kolejowych, liniach energetycznych, światłowodach, itp.

Działacze PiS nic nie słyszeli o jakichkolwiek inwestycjach  Starostwa w Przasnyszu: o budowie szpitala, szkoły rolniczej, hal sportowych, boisk, ulic, remontów szkół, dps-ów,  internatów, inwestycji w obszar bezpieczeństwa publicznego i administracji publicznej. Absolutnie nic nie wiedzą o planach budowy lodowiska, sali koncertowej, Centrum Aktywizacji Biznesu. Wiedzą tylko, że starosta nie robi nic, a nic.

I miejsce Powiatu w Polsce w pozyskiwaniu środków unijnych, I miejsce w Polsce w inwestycjach ? – o sukcesach swojego powiatu „prawdziwi patrioci” woleli by nigdy nie usłyszeć.

Sławomir Czaplicki
Zastępca Dyrektora

Wydziału Rozwoju Gospodarczego,
Rynku Pracy, Promocji,
Rolnictwa i Ochrony Środowiska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments