Stacja rowerów miejskich od dziś w Opinogórze.

Pomimo ograniczeń związanych z koronawirusem Ciechanów rozwija usługę udostępniania rowerów miejskich. Od dziś jednoślady można wypożyczyć na jednej z dziewięciu stacji miejskich i udać się nowo wybudowaną ścieżką rowerową do Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Ciechanów niebawem będzie miał także zupełnie nowe kilometry rowerowych traktów.

 

– Od dziś można korzystać z nowej 10. stacji Ciechanowskiego Roweru Miejskiego, którą zgodnie z obietnicą zlokalizowaliśmy w Opinogórze. Rano zaliczyłem pierwszą przejażdżkę. Można wypożyczać i jeździć aż do końca listopada. Nie tylko po ścieżce rowerowej Ciechanów-Opinogóra, bo w tym roku dochodzą nam kolejne kilometry ścieżek: już jest ta w ul. Leśnej, za chwilę będzie następna w ul. Gruduskiej, zacznie się też budowa tej w ul. Granicznej  — poinformował prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

– Wiemy, że z powodu wprowadzenia przez rząd chwilowego zakazu korzystania z rowerów miejskich firma Nextbike, obsługująca nasz system i wiele innych w kraju, przechodzi trudny czas. Jednak nasz CRM działa bez zastrzeżeń, czego dowodem jest, chociażby lokalizacja nowej stacji oraz wydłużenie sezonu rowerowego o miesiąc — dodał Krzysztof Kosiński.

M. Jabłońska


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konfitura
Konfitura
7 miesięcy temu

Powinny być też dla osób homo czyli sama sztyca bez siodełka

Marek (prawdziwy)
Marek (prawdziwy)
7 miesięcy temu
odpowiada  Konfitura

Fakt. Zapomnieli też o wersji dla idiotow, takich jak ty.