Spotkanie z Marylą

W sobotę 28 stycznia w Węgrze odbyła się choinka szkolna. Na tegoroczną zabawę choinkową przybyło bardzo dużo gości: rodzice, znajomi, przyjaciele szkoły, ks. Andrzej Rutkowski oraz wójt gminy Czernice Borowe.

Wszyscy zostali serdecznie powitani przez p. dyrektor Agnieszkę Sumińską i przewodniczącą rady rodziców p. Jadwigę Borkowską. Wszyscy obejrzeli występy uczniów przygotowane pod kierunkiem p. Anny Beker: przedstawienie „BAŚNIOWY AMBARAS”, pokaz tańca przez dziewczęta ze szkół gminnych – przygotowany przez osoby z zewnętrz w ramach projektu, a także talenty muzyczne – śpiew uzdolnionych muzycznie uczniów: Mai Lipińskiej, Sebastiana Zarzyckiego i Julii Żbikowskiej.

Całości towarzyszyły konkursy i zabawa z „Marylą Rodowicz”. W jej rolę wcieliła się pani Katarzyna. Emocjom tego wieczoru towarzyszyła radość, śmiech i zadowolenie oraz spotkania towarzyskie. Tańcom i korowodom nie było końca. Zjawił się również Mikołaj, który w tym roku zajechał pod świetlicę przepięknie oświetlonym samochodem. Wysiadł z auta z pomocnikami, którzy przynieśli dzieciom prezenty. Nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Węgrze dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu tegorocznej choinki szkolnej.

Anna Beker

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments