Spotkanie poświęcone bezpieczeństwu rowerzystów w Krzynowłodze Małej.

W miniony piątek, 15 marca,w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej, odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu rowerzystów w ruchu drogowym.

W spotkaniu wzięli udział I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu podinsp. Jarosław Ciarka, Dzielnicowy mł.asp. Dariusz Piotrowski, Radny Sejmiku Mazowieckiego Mirosław Augustyniak, Wójt Gminy Krzynowłoga Mała Jerzy Humięcki, Przewodniczący Rady Gminy Krzynowłoga Mała Bogdan Stryjewski oraz radni, sołtysi i mieszkańcy gm. Krzynowłoga Mała.

W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele Limes Banku w Chorzelach, Spółdzielni Mleczarskiej w Chorzelach i Banku Spółdzielczego w Przasnyszu. Głównym tematem było poświęcone bezpieczeństwu dzieci, poruszających się na rowerach. Na zakończenie przedstawiciele wszystkich szkół podstawowych z terenu gm. Krzynowłoga Mała z rąk zaproszonych gości, odebrały nowe rowery. Dzięki tym podarunkom, dzieci będą miały możliwość szlifować sztukę bezpiecznej jazdy na rowerze tuż przed egzaminami na kartę rowerową.

 

Źródło KPP Przasnysz

Skomentuj artykuł

avatar