Spotkanie poświęcone bezpieczeństwu rowerzystów w Krzynowłodze Małej.

W miniony piątek, 15 marca,w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej, odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu rowerzystów w ruchu drogowym.

W spotkaniu wzięli udział I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu podinsp. Jarosław Ciarka, Dzielnicowy mł.asp. Dariusz Piotrowski, Radny Sejmiku Mazowieckiego Mirosław Augustyniak, Wójt Gminy Krzynowłoga Mała Jerzy Humięcki, Przewodniczący Rady Gminy Krzynowłoga Mała Bogdan Stryjewski oraz radni, sołtysi i mieszkańcy gm. Krzynowłoga Mała.

W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele Limes Banku w Chorzelach, Spółdzielni Mleczarskiej w Chorzelach i Banku Spółdzielczego w Przasnyszu. Głównym tematem było poświęcone bezpieczeństwu dzieci, poruszających się na rowerach. Na zakończenie przedstawiciele wszystkich szkół podstawowych z terenu gm. Krzynowłoga Mała z rąk zaproszonych gości, odebrały nowe rowery. Dzięki tym podarunkom, dzieci będą miały możliwość szlifować sztukę bezpiecznej jazdy na rowerze tuż przed egzaminami na kartę rowerową.

 

Źródło KPP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments