Spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską w MBP Przasnysz.

We wtorek, 5 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Przasnyszu odbyło się spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską. Promowało ono najnowszą książkę autorki „Miłość ma twoje imię”, której premiera przypada na dzień dzisiejszy .

Zebrani wysłuchali opowieści o dzieciństwie, marzeniach, które udało się zrealizować, rodzinnych stronach, domu, który zajmuje miejsce szczególne w życiu każdego człowieka.

Autorka wiele miejsca w swoich wypowiedziach poświęciła trylogii o starym domu.(„Powrót do starego domu” ,”Tajemnice starego domu’, ”Pamiętniki ze starego domu” ) Nigdy nie jest za późno ,aby budować swoje życie od nowa. Tak jak główna bohaterka powieści Alicja Pniewska .

W książce pojawia się także wiele tematów trudnych: adopcja dziecka, rozwód, choroba nowotworowa, samotne rodzicielstwo. Wszystkie te wątki zostały zaczerpnięte z życia i pracy zawodowej pisarki, która na co dzień pracuje jako terapeutka.

Plany literackie przedstawiają się imponująco jeszcze w tym roku wyjdzie kolejna powieść, jest pomysł na kolejną trylogię i jeszcze następna książkę. Po spotkaniu czytelnicy mogli nabyć książki i otrzymać autograf.

Źródło MBP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments