Sport: MKS Przasnysz – Start Działdowo – 0:1

W rozegranym w sobotę, 9 lutego – trzecim meczu kontrolnym na sztucznym boisku w Ciechanowie – MKS Przasnysz uległ 0-1 trzecioligowemu Startowi Działdowo.

Przasnyszanie w przekroju całego spotkania zaprezentowali się korzystniej i byli zespołem lepszym. Zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy powinni zdobyć co najmniej dwa gole. MKS prowadził grę, utrzymywał się przy piłce i przebywał na połowie rywala. Start przeprowadził jedną akcję i zdobył gola na wagę zwycięstwa. Po przerwie gra się nieco wyrównała, ale to biało – niebiescy stwarzali groźniejsze sytuacje, z których co najmniej kolejne dwie powinny zostać zamienione na bramki.  Piłka nie chciała jednak wpaść do bramki działdowian i spotkanie zakończyło się wynikiem 0-1.Więcej wkrótce.