Spektakl „Kobieta Idealna” już w marcu w Przasnyszu.

Już 4 marca 2020 r. na scenie Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu swoją premierę będzie miała znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji – „Kobieta Idealna” w reżyserii Stefana Friedmanna i Adrianny Biedrzyńskiej.

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje… do czasu. Przyszłość… Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę? A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji , żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

W doborowej obsadzie zobaczą Państwo:
– Magdalenę Wójcik,
– Artura Dziurmana,
– Michała Milowicza,
– Wojciecha Kordka.

MIEJSKI DOM KULTURY W PRZASNYSZU
DATA: 04.03.2020 r., GODZ. 18:00
BILETY: 65 zł. do nabycia w sekretariacie MDK

tel. 029 752 32 20, zbiorowe 603 233 363

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments