Śmiertelny wypadek pod Makowem Mazowieckim

Jak donosi Kurier Makowski wczoraj (17.10.2013) w godzinach porannych na trasie Maków Mazowiecki – Różan w miejscowości Perzanowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Jadący BMW od Makowa w kierunku Różana stracił panowanie nad pojazdem, przybrał prawego pobocza, a następnie wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Kierowca- 36 letni mieszkaniec gm. Różan w wyniku zderzenia poniósł śmierć na miejscu. Droga w tym czasie była przejezdna ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu pracowali policjanci z udziałem prokuratora. Według wstępnych ustaleń przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.


1399053_613125802063809_1560988120_o


guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Prawda
Prawda
7 lat temu

Bardzo duży procent wypadków jest przez drzewa rosnące przy drodze, ale ludzie nigdy się nie nauczą i dalej drzewka będą sobie tam rosły czekając na kolejne ofiary..

MAXX
MAXX
7 lat temu

To brzmi jak by drzewa były winne. Winni są ludzie i to niekoniecznie kierowcy. Jeśli na kogoś jest presja żeby dojechał na czas bo jak dojedzie 10 minut później to będzie „koniec świata”. BMW to nie jest auto dla młodych ludzi nie ma co pozować na świetnego kierowcę bo tylny napęd jest znacznie trudniejszy w zasadzie nadaje się tylko do driftu. Ciągle w wypadkach uczestniczą auta pseudo sportowe, tuningowane w stodole 15-20 letnie, zagazowane. Za te same pieniądze można kupić znacznie mniej bajeranckie ale też znacznie nowsze auta nie udające, że są sportowe.