Śmiertelny wypadek na trasie Przasnysz – Chorzele.

Jak informuje KP PSP Przasnysz 7 października  około godz. 03:55 doszło do wypadku samochodu osobowego na drodze krajowej w miejscowości Plewnik gm. Krzynowłoga Mała na trasie Przasnysz – Chorzele.

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego prowadził działania medyczne wobec kierowcy. Mężczyzna znajdował się wewnątrz pojazdu i był nieprzytomny bez czynności życiowych. Samochód osobowy marki Mazda po uderzeniu lewą stroną w drzewo znajdował się poza jezdnią w rowie w kierunku miejscowości Chorzele.

Po ewakuacji poszkodowanego ratownicy ZRM przystąpili do resuscytacji krążeniowo – oddechowej nieprzytomnego mężczyzny, a strażacy wspierali ich działania przy wykonywaniu zewnętrznego masażu serca. Po około 30 minutach resuscytacji lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

W dalszej kolejności działań strażacy przeszukali miejsce wokół wypadku – nikogo nie znaleziono. Podczas prowadzonych działań ruch na drodze krajowej nr 57 odbywał się wahadłowo jednym pasem jezdni.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza, Ochotnicze Straże Pożarne KSRG: Krzynowłoga Mała i Rycice.

 

Źródło KP PSP Przasnysz
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments