„Ślub od pierwszego wejrzenia” ponownie w Przasnyszu. Plenery będą w Karwaczu.

Już w marcu 2021 na antenę TVN7 wróci „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W piątej edycji programu zobaczymy nowe pary, a każda z nich pozna się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego w Przasnyszu, gdzie wezmą ślub. Twórcy kontrowersyjnego show docenili obycie z kamerą burmistrza Łukasza Chrostowskiego, który w poprzedniej edycji zasłynął kilkoma zabawnymi lapsusami podczas wstępowania w związek małżeński jednej z par. Będzie też kilka niespodzianek.

 

Zasady programu pozostają niezmienne. Eksperci wybierają trzy pary, które poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Uczestnicy programu wybór partnera na całe życie powierzyli specjalistom. Pary dobierane są według podobieństwa pod względem charakterologicznym, emocjonalnym, osobowościowym i fizycznym.

Przez kolejne odcinki relacjonowane są pierwsze chwile małżeństw, począwszy od ceremonii zaślubin w przasnyskim USC oraz udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. W ostatnim odcinku (tj. po miesiącu wspólnego życia) pary decydują, czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód.

Choć kilka par poznanych w programie przetrwało, większość małżeństw zawartych w ten nietypowy sposób nie przetrwało próby czasu. W nowej, 5. edycji show eksperci zadbają, by świeżo upieczeni małżonkowie mieli jeszcze lepsze wsparcie i pomoc ekspertów, a tym samym większe szanse na przetrwanie związku.

Kolejną nowością będą śluby plenerowe, które będą zawierane w podprzasnyskim Dworze Karwacz.

 

M. Jabłońska


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xcx
xcx
1 miesiąc temu

Kicz.

NICK
NICK
1 miesiąc temu

Czego ludzie nie zrobią dla pieniędzy bo kto normalny sam sobie życia nie może ułożyć.

Witek
Witek
1 miesiąc temu

Władze chcą uczynić Przasnysz miastem deprawacji? Czy wyborcy będą za takim „postępem”? Panie burmistrzu, o refleksję się prosi!