Skrzydlaty Przasnysz

31 maja Aeroklub Północnego Mazowsza zorganizował na lotnisku spotkanie, czyli DZIEŃ DZIECKA pt. „Skrzydlaty Przasnysz”, które rozpoczęło dni otwarte dla najmłodszych na Lotnisku Przasnysz do końca wakacji!

Spotkanie miało na celu nie tylko popularyzację sportów lotniczych, zachęcenie do brania w nich udziału ale przede wszystkim dobra zabawę.Podczas pikniku dzieci miały możliwość m.in. obejrzenia pokazów lotniczych i skoków spadochronowych. Dodatkowo w ramach zabawy został zorganizowany konkurs rysunkowy, w którym każde dziecko zostało nagrodzone zabawką lub upominkiem. Dla wszystkich mały uczestników czekał także ciepły posiłek – grochówka, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Piknik zakończył się w godzinach wieczornych.

Całość przedsięwzięcia była współfinansowana ze środków otrzymanych od Powiatu Przasnyskiego.

Do końca wakacji zachęcamy dzieci i młodzież do przybycia na lotnisko, na którym w każdy weekend skoki spadochronowe oraz przeloty samolotem lub szybowcem. Ponadto działko przeciwlotnicze, wóz bojowy, wóz strażacki oraz możliwość posiedzenia w kabinie szybowca!


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments