Skandal podczas imprezy poetyckiej. Przasnyszanin przewrócony przez pijanego chuligana [VIDEO]

Przed kilkoma dniami odbywały się obchody Światowego Dnia Poezji UNESCO. Choć impreza miała miejsce w Ciechanowie, uczestniczyło w niej wielu przedstawicieli przasnyskiej kultury. Niestety miłośnicy poezji zetknęli się z falą obelg i agresji ze strony 24-letniego pijanego chuligana, który wznosił wulgarne okrzyki i zachowywał się w haniebny sposób.

 

– 19 sierpnia do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie wpłynęło zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie, który zakłócił przebieg imprezy kulturalnej na placu Piłsudskiego. Na miejscu patrol policji podjął czynności wobec 24-letniego mieszkańca Ciechanowa, który zakłócał porządek publiczny. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy celem sprawdzenia stanu trzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że mężczyzna miał prawie 2 promile. Policjanci ukarali go mandatem karnym, ale tego mandatu nie przyjął. Wobec powyższego został sporządzony wniosek do sądu o jego ukaranie — poinformowała naszą redakcję komisarz Jolanta Bym, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Z ukaraniem nie powinno być problemów, ponieważ nagranie dokumentujące gorszące zachowanie młodego przedstawiciela Miejskiego Sortu (jak głosił napis na jego koszulce) zostało uwiecznione na filmie, który został udostępniony w serwisie You Tube.

Podczas zdarzenia przewrócony został prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej Piotr Kaszubowski, który próbował zapobiec zakłócaniu spokoju. Jak udało nam się dowiedzieć, młody obywatel Ciechanowa jest dobrze znany tamtejszej policji.

 

https://youtu.be/q2auHz6wP8k

 

M. Jabłońska


 

Źródło Ciech 24 YT
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard
Ryszard
6 miesięcy temu

Kiedys Milicja widziala co z takim delikwentem zrobic. Jedna podróż po której był juz przykładnym obywatelem.

Roberto
Roberto
6 miesięcy temu

Ja przez chwilę (na początku) myślałem, że to Rysiek Szczena z Chłopaków do wzięcia :). Niedaleko ma do Ciechanowa.

Jan
Jan
6 miesięcy temu

Albo ktoś za późno wzywal policję albo policja za późno przyjechała! Swoją drogą imprezę plenerowa w tamtej lokalizacji powinna zabezpieczać wysłaniem patrolu

Pawel234
Pawel234
6 miesięcy temu

Co to za obsraniec

Marysia
Marysia
6 miesięcy temu

Aktywista walczy o swoje prawa! Nie tylko LGBT ma swoich ,,Margot”. Młodzież walczy z koronawirusem !

Marysia
Marysia
6 miesięcy temu

Kiedy druga runda?

Syn Zenka
Syn Zenka
6 miesięcy temu

Siedem minut filmu a policji jak nie było tak nie ma.

Marcin
Marcin
6 miesięcy temu

Powinien go któryś z tych Panów złożyć w scyzoryk 😉

Abc
Abc
6 miesięcy temu

Brawo Policja Ciechanów!

Jan
Jan
6 miesięcy temu

Prezes który nigdy nie skalał się bójką nawet w młodości reaguje na zagrożenie dla innych! A co robią Ciechanowianie? Siedzą patrzą i nagrywają! A policja? Czeka aż będzie po wszystkim i wystawia mandat??

dekalb
dekalb
6 miesięcy temu
odpowiada  Jan

jaka płaca taka praca coraz mniej chętnych do policji polska mentalność–skuteczna interwencja= (za brutalna) i potem same kłopoty–koło się zamyka nie długo nie będzie komu jeździć na interwencję.