Samorządowcy apelują w sprawie poprawy bezpieczeństwa na drodze Przasnysz – Leszno [VIDEO]

Wstrząsająca tragedia, do której doszło dziś na drodze powiatowej Przasnysz – Leszno, gdzie pod kołami samochodu zginęło dziecko, stała się powodem​ zamieszczenia w serwisie You Tube filmu starosty przasnyskiego oraz wójt gminy Przasnysz z apelem do wojewody mazowieckiego.

Samorządowcy w ten sposób domagają się od władz województwa oraz konserwatora zabytków wypisania z rejestru torowiska kolejki, aby w tym miejscu mogła powstać ścieżka rowerowa.

Źródło YT

7
Skomentuj artykuł

avatar
5 Liczba wątków
2 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętsze tematy
6 Comment authors
PatrykJadwigaAniaElżbietapan Jan Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Przasnyszanka
Gość
Przasnyszanka

Czy samorządowcy objęli opieką rodzinę po tej dragedii, wsparli ?

pan Jan
Gość
pan Jan

jak im tak sie podobają stare tory to niech je biorą. Jak tak dalej bedzie to znikną

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Samorządowcy apelują do konserwatora zabytków i wojewody z PiS za pośrednictwem filmiku na You Tube? Czy tylko ja widzę, że coś tu się nie zgadza? Pozorowanie działań jestem w stanie zaakceptować, ale nie w obliczu takiej tragedii!!!

Ania
Gość
Ania

Bo może wobec tej tragedii coś ruszy, nasze dzieci codziennie muszą poruszać się taką droga, a nasze władze samorządowe walczą z wiatrakami bo tak się komuś uwidziało

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Zgadzam się, że ścieżka rowerowa jest konieczna, nie tylko w tym miejscu. Natomiast wojewoda to partyjny kolega starosty. Filmiki trzeba kręcić, aby do niego zaapelować? Czy YT jest właściwą formą kontaktu pomiędzy przedstawicielami władz?

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Pokornie trochę pani wójt, pokorniej.

Patryk
Gość
Patryk

Powiem tak po co niszczyc tory nie mozna po prostu wybydowac scieszki rowerowej po drugej stronie ulicy przeciesz to ten sam koszt. A zepraszam nie n m bo by musieli od ludzi wykupic grunt.