Samorządowcy apelują w sprawie poprawy bezpieczeństwa na drodze Przasnysz – Leszno [VIDEO]

Wstrząsająca tragedia, do której doszło dziś na drodze powiatowej Przasnysz – Leszno, gdzie pod kołami samochodu zginęło dziecko, stała się powodem​ zamieszczenia w serwisie You Tube filmu starosty przasnyskiego oraz wójt gminy Przasnysz z apelem do wojewody mazowieckiego.

Samorządowcy w ten sposób domagają się od władz województwa oraz konserwatora zabytków wypisania z rejestru torowiska kolejki, aby w tym miejscu mogła powstać ścieżka rowerowa.

Źródło YT
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przasnyszanka
Przasnyszanka
1 rok temu

Czy samorządowcy objęli opieką rodzinę po tej dragedii, wsparli ?

pan Jan
pan Jan
1 rok temu

jak im tak sie podobają stare tory to niech je biorą. Jak tak dalej bedzie to znikną

Elżbieta
Elżbieta
1 rok temu

Samorządowcy apelują do konserwatora zabytków i wojewody z PiS za pośrednictwem filmiku na You Tube? Czy tylko ja widzę, że coś tu się nie zgadza? Pozorowanie działań jestem w stanie zaakceptować, ale nie w obliczu takiej tragedii!!!

Ania
Ania
odpowiada  Elżbieta
1 rok temu

Bo może wobec tej tragedii coś ruszy, nasze dzieci codziennie muszą poruszać się taką droga, a nasze władze samorządowe walczą z wiatrakami bo tak się komuś uwidziało

Elżbieta
Elżbieta
odpowiada  Ania
1 rok temu

Zgadzam się, że ścieżka rowerowa jest konieczna, nie tylko w tym miejscu. Natomiast wojewoda to partyjny kolega starosty. Filmiki trzeba kręcić, aby do niego zaapelować? Czy YT jest właściwą formą kontaktu pomiędzy przedstawicielami władz?

Jadwiga
Jadwiga
1 rok temu

Pokornie trochę pani wójt, pokorniej.

Patryk
Patryk
1 rok temu

Powiem tak po co niszczyc tory nie mozna po prostu wybydowac scieszki rowerowej po drugej stronie ulicy przeciesz to ten sam koszt. A zepraszam nie n m bo by musieli od ludzi wykupic grunt.