Ruszył bezpłatny internetowy kurs marketingu i reklamy dla małych firm!

Każdego roku w Polsce zakładanych jest ponad 300 tysięcy nowych mikro i małych firm. Aż jedna trzecia z nich nie przeżywa na rynku pierwszego roku. Najważniejszą przyczyną upadków nowych przedsiębiorstw jest zazwyczaj brak gotówki na firmowym koncie, wynikający ze zbyt małej liczby klientów. Milczący telefon i pusta skrzynka mailowa to z kolei efekt albo (1) niedopasowanej do rynku oferty, albo (2) nieskutecznego marketingu.

Zakładam, że jesteś przedsiębiorcą, który zna się na swojej robocie i przyczyna nr 1 Cię nie dotyczy. Dlatego w niniejszym kursie skupimy się poprawie jakości Twoich działań marketingowych. Przed Tobą 10 lekcji, w których pokażemy jak stosunkowo niskim kosztem, zdobyć i utrzymać w firmie nowych klientów.

Niniejszy kurs skierowany jest do właścicieli i właścicielek mikro i małych firm (zatrudniających mniej niż 10 pracowników), którzy – siłą rzeczy – samodzielnie muszą zajmować się marketingiem w swoim przedsiębiorstwie. W 10 lekcjach pokażemy Ci, jak przygotować i wdrożyć kompletną strategię marketingową lokalnej firmy usługowo-handlowej.

Kurs marketingu i reklamy dla małych firm jest kursem mailowym. Co tydzień na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz nową lekcję z obszerną dawką wiedzy. Wszystkie nasze teoretyczne wywody poprzemy żywym przykładem firmy, zajmującej się produkcją mebli na wymiar. Na końcu każdej lekcji znajdziesz listę wartościowych artykułów, dzięki którym będziesz mógł/mogła poszerzyć swoją wiedzę.

 

Zapisz się!


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments