Rozmawiali o przyszłości przasnyskiego MDK-u, bezpieczeństwie miasta i „płonącym” budynku na Świerczewie.

W dniu 5 grudnia 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu odbyło się robocze spotkanie Burmistrza Miasta Przasnysz Łukasza Chrostowskiego oraz Starosty Powiatu Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego.

Samorządowcy rozmawiali o bieżących sprawach Powiatu i Miasta Przasnysz. W toku rozmowy poruszono m.in. zniesienie współwłasności hali sportowej przy ulicy Sadowej, tematykę bezpieczeństwa i monitoringu w mieście, a także rozwoju infrastruktury kulturalnej.

Istotny był temat dotyczący zniszczonego budynku przy ul. Świerczewo. Działania w tym zakresie wymagają szczegółowej analizy prawnej i w konsekwencji podjęcia stanowczych działań. Zarówno Starosta Przasnyski jak i Burmistrz Miasta Przasnysz będą współpracować, w celu optymalnego rozwiązania problemu, przy uwzględnieniu najwyższych zasad bezpieczeństwa. Samorządowcy po raz kolejny dali wyraz dobrej współpracy.

-To była bardzo dobra i merytoryczna dyskusja. Poruszono wiele istotnych dla miasta spraw. Myślę, że samorządy wspólnie mogą osiągnąć znacznie więcej – komentuje burmistrz Łukasz Chrostowski. Burmistrz zapewnia, że niebawem poinformuje o podjętych w tych sprawach działaniach.


red.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments