Rodzinny konkurs fotograficzny „Jesień wokół nas” rozstrzygnięty

Dnia 15.11.2013 r. w Przedszkolu Akademia Sukcesu „Wonderland” rozstrzygnięty został rodzinny konkurs fotograficzny „Jesień wokół nas”. Kilka dni wcześniej, wszystkie przyniesione przez rodziców i dzieci zdjęcia zostały umieszczone na jednej z tablic na głównym korytarzu.

Każda rodzina miała szansę oddać swój głos na tylko jedno zdjęcie. Karty do głosowania zebrane zostały w specjalnie przygotowanej do tego urnie i właśnie 15. listopada, w obecności przedszkolaków nastąpiło otwarcie pudełka z głosami, przeliczenie głosów i ogłoszenie zwycięzcy.

Nagrodę główną w postaci albumu fotograficznego, antyramy do zdjęć i pamiątkowego dyplomu otrzymała rodzina państwa Kuliś – Marcelina, Zuzia, Marta i Krzysztof. Pozostali uczestnicy konkursu: Igor, Katarzyna i Grzegorz Walczyk, Kryspin, Małgorzata i Robert Kuskowscy oraz Gabrysia, Filip, Marzena i Piotr Kwiatkowscy otrzymali nagrody pocieszenia w formie pamiątkowych dyplomów i antyramy do zdjęć.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranych. Pozostałych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments