RAJDOWY PUCHAR AUTO MOTO KLUBU „RZEMIEŚLNIK” W PRZASNYSZU 2015

I runda: 15 marzec 2015 r.

II runda: 7 czerwiec 2015 r.

III runda: 29 – 30 sierpień 2015 r.
„RAJDOWE KRYTERIUM ORLIKA 2015”
IV runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego KJS

IV runda: 11 październik 2015 r.

Zapraszamy wszystkich kierowców amatorów do udziału w cyklu imprez sportu samochodowego, które zostaną rozegrane na terenie Przasnysza i okolic.

Puchar składał się będzie z 4 rund, z których każda z co najmniej 8 prób sportowych przygotowanych na terenach zamkniętych lub drogach publicznych wyłączonych z ruchu.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie sprawnego technicznie samochodu, prawa jazdy, kasku dla kierowcy i pilota oraz ubezpieczenia OC i NNW. Posiadanie pilota nie jest konieczne, jednak w przypadku załogi dwu osobowej pilot musi mieć ukończone 17 lat. Jeżeli samochód, którym startuje załoga nie jest własnością kierowcy lub pilota należy okazać organizatorowi pisemną zgodę właściciela na korzystanie z niego podczas imprezy.

Warunkiem sklasyfikowania kierowcy w całym cyklu jest ukończenie przynajmniej 3 rund.

W końcowej klasyfikacji pucharu odliczona zostanie 1 runda, w której załoga uzyskała najgorszy wynik.

AMK „Rzemieślnik” w Przasnyszu jako organizator cyklu przewiduje minimalne kwoty wpisowego na pokrycie kosztów ubezpieczenia imprezy (40 zł dla załóg niezrzeszonych w klubie, 20 zł dla członków klubu z opłaconą składką na 2015 rok)

III runda, która odbędzie się 29 – 30 sierpnia 2015 roku będzie również IV Rundą Mistrzostw Okręgu Warszawskiego KJS i będzie zorganizowana w pełni w oparciu o regulamin KJS na rok 2015.

Organizator cyklu nie przewiduje podziału na klasy ze względu na pojemność silnika, chyba że przynajmniej 5 załóg wystąpi o ustanowienie jakiejś klasy oddzielnej (np. RWD). Trasy będą skonfigurowane w sposób nie premiujący mocy samochodów, a umiejętności kierowcy.

AMK „Rzemieślnik” przewiduje puchary i nagrody na każdej z rund dla 3 najlepszych załóg.

W chwili obecnej nagrodą główną cyklu jest Puchar Auto Moto Klubu „Rzemieślnik” oraz finansowe wsparcie udziału w 51 Rally Monte Calvaria 2016 dla zwycięskiego kierowcy.

Więcej informacji pod adresem : amkrzemieslnik@o2.pl lub FB.

Zapraszamy!


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments