RAJDOWE KRYTERIUM ORLIKA 2015

Zapraszamy wszystkich kierowców amatorów do udziału w 4 Rundzie Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Kierowców Amatorów PZM w KJS.

Impreza odbędzie się na terenie miasta Przasnysz 29- 30 sierpnia 2015 r.

Rajdowe Kryterium Orlika 2015 to jedyna tego typu impreza sportu samochodowego na północnym Mazowszu. Podczas dwóch dni zmagań kierowcy pokonają 13 prób sportowych, z których 2 rozegrane będą na wyłączonych z ruchu ulicach w centrum miasta.

Wszystkie próby mają utwardzoną nawierzchnię (beton, asfalt, kostka brukowa), a ich łączna długość to 13 kilometrów. Impreza ma charakter bardzo kompaktowy, krótkie dojazdówki oraz Start i Meta w jednym mieście.

Informujemy, że w imprezie mogą wziąć udział wszyscy kierowcy amatorzy, którzy posiadają sprawny technicznie samochód osobowy o nadwoziu zamkniętym (szczegóły w regulaminie uzupełniającym), prawo jazdy kat. B oraz ubezpieczenie OC i NNW. Załogę stanowi kierowca oraz pilot, który na ukończone co najmniej 17 lat.

Zgłoszenia będzie można dokonać drogą elektroniczną od dnia 10.08 do 27.08.2015 r.  (zgłoszenie będzie dostępne na stronie www.amkrzemieslnik.pl). O przyjęciu zgłoszenia decydować będzie kolejność, liczba załóg jest ograniczona ( 60 załóg )

Ukończenie/sklasyfikowanie w imprezie uprawnia do uzyskania licencji sportu samochodowego stopnia RN.

UWAGA!

Organizator nie przewiduje opłaty wpisowego za udział w Rajdowym Kryterium Orlika 2015!

W związku z tym prosimy o odpowiedzialne podejście do tematu nadsyłania zgłoszeń oraz późniejszego udziału w imprezie, w przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających udział w imprezie pomimo przyjęcia zgłoszenia, prosimy o jak najszybsze poinformowanie organizatora.

Zapraszamy!


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments